Gizlilik Politikası

Bu web sitesindeki tüm bilgi ve uygulamalar bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup hiç bir bilgi, dosya ya da uygulama, Avukatlık Kanunu’nda tarif edilen müvekkil-avukat ilişkisi çerçevesinde ve yasal danışmanlık hizmeti olarak değerlendirilemez.
Sitede bulunan bilgilerin güncelliğinin sağlanması için gerekli özen gösterilecektir ancak bu özen borcu hiçbir şekilde bir taahhüt olarak yorumlanamayacağından mevcut bilgi ve uyarılar yürürlükte olan yasal mevzuatın son halini göstermeyebilir. Bu sebeple ziyaretçiler, TBB’ne kayıtlı bir avukattan yasal danışmanlık hizmeti almaksızın sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.
Bu web sitesi ve içerisindeki bilgi ve uygulamalar ilgili mevzuata ve Avukatlık Meslek Kurallarına uygun olarak düzenlenmiş olup, reklam amaçlı olarak kullanılamaz. Bu sitedeki tüm bilgi, dosya ve uygulamaların mülkiyet hakkı (kaynak gösterilenler dışında) Av.Ersin KASIRGA‘ya aittir, yazılı izin olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve ticari amaçlı kullanılamaz.
Bu sitenin bilgi alma anlamında kullanımı veya e-posta aracılığı ile iletişime geçmek ziyaretçi ile avukat arasında avukat – müvekkil ilişkisi tesisi anlamında yorumlanamaz.
Bu sitede yer alan bilgiler geneldir, yasal danışmanlık hizmeti verme amaçlı değildir. Sitede sunulan bilgi ve uygulamalar, ziyaretçinin davası hakkında yasal danışmanlık hizmeti alması olarak yorumlanamaz. Zira, yasal ve yazılı vekalet ilişkisi kurulmaksızın böyle bir hizmetin verilebilmesi mümkün değildir.
Ziyaretçilerin TBB. ne kayıtlı bir avukattan profesyonel danışmanlık hizmeti almaksızın bu sitedeki bilgiler üzerinden hareket etmeleri halinde tüm sorumluluk kendilerinde olacaktır. Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve uygulamalar tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amaçlı olarak kullanılamaz.
Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin yanlışlığı veya bu bilgiler nedeni ile zarara uğradıklarını iddia ve bundan dolayı zarar ziyan talebinde bulunamazlar. Ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul edilmez.

Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, yukarıda yazılı şartları kabul etmiş sayılırlar.